Виробництво будівельних та монтажних робіт потребує надійного скріплення металевих конструкцій. Для цього застосовується такий вид кріплення, як різьбова шпилька М10х1000. Розглянутий метиз виконаний у класі міцності 10.9, відповідає стандарту DIN 975. Виріб є сталевим стрижнем, на всю довжину якого нанесена різьба.
Основна перевага кріплення – простота у використанні. Монтаж у більшості випадків не потребує додаткової підготовки. Тим не менш, подовжити шпильку можна, скориставшись гайкою сполучної відповідного розміру. При необхідності штангу можливо скоротити болгаркою.
Основні характеристики
|
Діаметр різьби |
10 мм |
|
Довжина |
1000 мм |
|
Вага шпильки |
0,5 кг |
Метизом встановлюють вентиляційні системи, димарі, елементи інтер'єру. Працюючи з бетонними поверхнями закріплення здійснюється з допомогою забивного чи хімічного анкера.
Основні параметри:
- довжина - 1000 міліметрів;
- діаметр різьби – 10 мм;
- матеріал виробництва – високоміцна сталь.
Бажаєте купити різьбові шпильки М10х1000, DIN 975? Звертайтесь до компанії «Метізофф»! У нас ви знайдете великий вибір виробів із металу за вигідними цінами. Оптовикам надаються знижки. Менеджери проконсультують вас та організують відправлення замовлення до будь-якого регіону України.
| Основні | |
|---|---|
| Тип шпильки | Різьбова |
| Метрична різьба, М | 10 мм |
| Матеріал шпильки | Високоміцна сталь |
| Клас міцності | 10.9 |
| Довжина | 1000 мм |
| Вага | 0.5 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 975 |
- Ціна: від 77,98 ₴






